Prezenty od ANEW

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zgłosiliśmy się do akcji Gwiazdor, organizowanej przez pracowników Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Otrzymaliśmy piękne i wzruszające listy od podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Łodzi. Dzieci podzieliły się z nami swoimi marzeniami, a my po prostu postanowiliśmy je spełnić.

Z uśmiechem na twarzach rzuciliśmy się w wir zakupów i możemy rzec, że efekt jest zadowalający. Dzieci na pewno będą szczęśliwe i zaskoczone.

Nasze Mikołaje, gotowe i czujne, wyczekiwały na ten dzień!

Spotkania wigilijne z dziećmi odbyły się przy uczestnictwie Mikołaja, elfów, aniołów, w otoczeniu pięknie przystrojonych stołów oraz choinki. Atmosfera była przepełniona radością, a uśmiechy nie schodziły z twarzyczek dzieci. W efekcie naszej współpracy udało się obdarować prezentami 148 dzieci, w tym 47 z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Łodzi.

Dzieci również przygotowały prezent dla swoich mikołajów - obdarowały nas własnoręcznie wykonanymi magnesami.